www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody akredytacja

Konkursy

BOOKTRAILER FILM FESTIVAL

„Booktrailer Film Festival narodził się w roku 2007 w Liceo scientifico di Stato A. Calini w Brescii we Włoszech. Jego pomysłodawczynią jest nauczycielka języka włoskiego Laura Forcella. Booktrailer to krótki film, którego celem jest zachęcenie widza do sięgnięcia po prezentowaną książkę. To forma, która łączy literaturę z filmowymi środkami wyrazu. Tradycyjną lekturę z nowymi technologiami.”.  

2021-01-07 zobacz więcej

XV EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO O NAGRODĘ FANFILA

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza do udziału w XV edycji Konkursu Literackiego o Nagrodę FanFila. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół średnich, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

2021-01-07 zobacz więcej

II edycja Konkursu „Życie codzienne w czasach koronawirusa - druga fala”

Jak Twoje życie zmienia się na skutek pandemii koronawirusa? Jak wpływa ona na Twoją pracę, sytuację finansową, warunki mieszkaniowe i całą rodzinę? Jak radzisz sobie z codziennymi sprawami i ograniczaniem kontaktów społecznych?

2021-01-07 zobacz więcej

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Miłość niejedno ma imię”

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza młodzież szkół ponadpodstawowych do udziału w kolejnej edycji Konkursu.

2021-01-07 zobacz więcej

1 2 3 4