www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody akredytacja

Konkursy

Ogólnopolski Konkurs Na Reportaż „IDĘ W MIASTO”

Kutnowski Dom Kultury – organizator konkursu zaprasza uczniów szkół średnich z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie, który odbywa się w ramach III edycji Festiwalu na Faktach – Kutno 2021.

2021-01-25 zobacz więcej

Którędy na Targi Poznańskie? - konkurs literacki na powieść związaną z powstaniem i funkcjonowaniem Międzynarodowych Targów Poznańskich

„Którędy na Targi Poznańskie?” - to hasło przyświeca konkursowi literackiemu, który Wydawnictwo Miejskie Posnania i Grupa MTP organizują w setną rocznicę powstania targów poznańskich.

2021-01-13 zobacz więcej

„Moja Europa Wolności/ Moje Evropa Svobody/ Mein Europa der Freiheit”

W myśl „Moja Europa Wolności/ Moje Evropa Svobody/ Mein Europa der Freiheit” organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w międzynarodowym Konkursie na Esej. Konkurs zorganizowany z okazji trzydziestej rocznicy Zjednoczenia Niemiec ma na celu zachęcenie młodzieży do zajrzenia w karty historii.

2021-01-08 zobacz więcej

XVII Ogólnopolski Konkurs Literacki „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego”

Już po raz siedemnasty Muzeum Górnośląskie w Bytomiu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego”.  Tym razem opisywane będzie dzieło Wacława Borowskiego „Nad wodą” ze zbiorów Muzeum Górnośląskiego  w Bytomiu.

2021-01-08 zobacz więcej

„Zdalnie zdolny nauczyciel”

Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji zaprasza nauczycieli z całej Polski uczących w szkołach podstawowych oraz ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie pt. „Zdalnie zdolny nauczyciel” na najciekawszy scenariusz lekcji/zajęć online. Konkurs ma na celu promowanie nauczania w formie online i upowszechnianie dobrych praktyk w tym zakresie.

2021-01-08 zobacz więcej

31. Konkurs im. Jana Parandowskiego na opowiadanie olimpijskie

Polski Komitet Olimpijski zaprasza do udziału w Konkursie na opowiadanie olimpijskie. 

2021-01-07 zobacz więcej

Najlepszy Młody Mówca

Już czwarty raz uczniowie szkół średnich zmierzą się w konkursie retorycznym.  Konkurs ma nową nazwę i logotyp. Ogólnopolski Konkurs Akademicki zostaje zastąpiony przez bardziej dynamiczny konkurs Najlepszy Młody Mówca.

2021-01-07 zobacz więcej

1 2 3 4