www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody akredytacja

Konkursy

Zapraszamy uczniów do udziału w XXI Ogólnopolskim Konkursie „Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”, przebiegającym w tym roku pod hasłem „Tajemniczy świat jaskiń”

2021-03-01 zobacz więcej

Konkurs w ramach projektu „Przejdź do historii! Przyjmij wyzwanie” - Uwaga! wydłużony termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu do 14.03.2021.

Fundacja Humanity in Action Polska rozpoczyna realizację projektu „Przejdź do historii! Przyjmij wyzwanie”, który realizowany jest w partnerstwie z Humanity in Action Niemcy dzięki wsparciu Fundacji “Pamięć, Odpowiedzialność i Przyszłość (EVZ)” i Federalnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

2021-02-17 zobacz więcej

Zostań wirtualnym menedżerem. Zgłoś się do konkursu SMM4.

  Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie to konkurs ekonomiczny skierowany do uczniów szkół ponadpostawowych z całej Polski. Jego celem jest rozbudzanie postaw przedsiębiorczych i przygotowanie uczniów do prowadzenia własnych firm. Konkurs organizowany jest przez Fundację Przedsiębiorczości Revas we współpracy z firmą Revas oraz Nardowym Bankiem Polskim.

2021-02-15 zobacz więcej

Konkurs "Nasz pomysł na ochronę środowiska” VI edycja

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w Konkursie „Nasz pomysł na ochronę środowiska” VI edycja – Dbam o środowisko Celem Konkursu „Nasz pomysł na ochronę środowiska” jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, zarówno poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie.

2021-02-03 zobacz więcej

Inauguracja II edycji konkursu literacko-plastycznego „Polskie serce pękło. Katyń 1940” dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Wystartowała II edycja konkursu literacko-plastycznego „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940” przeznaczonego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. W poniedziałek, 25 stycznia 2021 r. Marszałek Sejmu Elżbieta Witek, inicjatorka konkursu, ogłosiła szczegóły tej inicjatywy. W wydarzeniu w Sejmie RP uczestniczył Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek.

2021-02-01 zobacz więcej

XXIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego jest przedsięwzięciem edukacyjnym motywującym do pielęgnowania pięknej polszczyzny, kształcącym wysoką sprawność językową, skłaniającym do refleksji nad miejscem wartości w życiu młodego człowieka oraz przygotowującym do świadomego uczestnictwa w życiu publicznym.

2021-01-28 zobacz więcej

Konkurs filmowy realizowany w ramach VII Świdnickiego Festiwalu Filmowego SPEKTRUM

Świdnicki Ośrodek Kultury i Wrocławska Fundacja Filmowa zapraszają do udziału w konkursach filmowych realizowanych w ramach VII Świdnickiego Festiwalu Filmowego SPEKTRUM, który odbędzie się jesienią 2021 roku w Świdnicy.

2021-01-25 zobacz więcej

1 2 3 4