www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody akredytacja

Konkursy

ZABYTKOMANIA to konkurs skierowany do pasjonatów sztuki filmowej oraz historii.

  Celem konkursu, oprócz rozwijania pasji filmowej wśród młodych ludzi, jest upowszechnianie wiedzy o zabytkach oraz nawiązanie więzi społecznej z lokalnym dziedzictwem.

2021-04-12 zobacz więcej

Przemysł a ochrona środowiska – rozwój województwa wielkopolskiego w oparciu o gospodarkę wodorową

Celem konkursu jest wytypowanie pięcioosobowej grupy uczniów wraz z dwoma opiekunami z terenu województwa wielkopolskiego do udziału w obradach i sympozjach na temat ochrony środowiska na terenie Dolnej Saksonii w Niemczech, organizowanych z okazji 75 Rocznicy istnienia Kraju Związkowego Dolnej Saksonii w terminie od 31 października do 4 listopada 2021 r.

2021-04-12 zobacz więcej

Konkurs „SPOTKAJMY SIĘ W MIEŚCIE"

Zapraszamy młodzież szkolną do udziału w konkursie związanym z programem „Kształtowanie przestrzeni”, organizowanym przez Izbę Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundację Promocji Architektury Stowarzyszenia Architektów Polskich – SARP.

2021-03-15 zobacz więcej

Konkurs „Nauka dla Ciebie” ruszyła rejestracja!

Nauka dla Ciebie to wspólny Program Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik. Jego celem jest popularyzacja nauki w tych miejscach Polski, których mieszkańcy mają utrudniony dostęp do oferty edukacyjnej centrów nauki.

2021-03-10 zobacz więcej

Open call do wystawy i konkurs fotograficzny dla młodzieży "Error_2k20..."

2021-03-10 zobacz więcej

"Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej"

Departament Edukacji i Nauki UMWW zaprasza do udziału w kolejnej już edycji  konkursu "Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej" pod hasłem „Polscy medycy w świecie”.

2021-03-08 zobacz więcej

1. Międzynarodowy Konkurs Graficzny, zaprojektowanie plakatu do hasła „Świat po...”.

2021-03-04 zobacz więcej

1 2 3 4