www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody akredytacja

II edycja Konkursu „Życie codzienne w czasach koronawirusa - druga fala” « powrót

II edycja Konkursu „Życie codzienne w czasach koronawirusa - druga fala”

Jak Twoje życie zmienia się na skutek pandemii koronawirusa? Jak wpływa ona na Twoją pracę, sytuację finansową, warunki mieszkaniowe i całą rodzinę? Jak radzisz sobie z codziennymi sprawami i ograniczaniem kontaktów społecznych?

Opowiedz o tym i weź udział w drugiej edycji konkursu Instytutu Gospodarstwa Społecznego SGH oraz interdyscyplinarnego zespołu UMK w Toruniu i opisz swoje doświadczenia. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone oraz opublikowane.

Jakie prace można zgłaszać do konkursu?

Pamiętniki, dzienniki i zapiski w innej formie (np. blog) pisane w języku polskim w okresie listopad 2020 - marzec 2021, które nie były zgłaszane do żadnego innego konkursu.

Organizatorzy gwarantują anonimowość, także w przypadku publikacji materiałów. Nie przejmuj się brakiem umiejętności pisarskich - organizatorów interesują autentyczne doświadczenie, przeżycia i podejmowane działania. Każda informacja będzie ważna. Z jednostkowych losów i indywidualnych problemów odtworzą obraz czasów niepewności wywołanych koronawirusem.
 
Kto może wziąć udział w konkursie?
Osoba pełnoletnia lub osoba niepełnoletnia, jako członek rodziny, ale pracę konkursową zgłasza osoba pełnoletnia.
 
Jak zgłosić swój udział w konkursie?
Tekst wraz z oświadczeniem i kwestionariuszem należy przesłać na adres mailowy pamietniki@sgh.waw.pl (forma preferowana) lub na adres Instytut Gospodarstwa Społecznego SGH, ul. Wiśniowa 41, 02-520 Warszawa z dopiskiem „Konkurs na pamiętniki”. 
 
Komplet dokumentów prześlij do 31 marca 2021 r.
 
Nagrody za najlepsze prace:
  • I nagroda - 5 000 zł
  • II nagroda - 4 000 zł
  • III nagroda - 3 000 zł
  • Trzy wyróżnienia - po 1 000 zł
  • wyróżnienie Krajowego Stowarzyszenie Sołtysów i Gazety Sołeckiej, dla najciekawszego pamiętnika pisanego przez mieszkańca/kę wsi - 1 000 zł
  • wyróżnienie Związku Nauczycielstwa Polskiego w wysokości 1 000 zł, dla najciekawszego pamiętnika napisanego przez nauczyciela/kę
  • Trzy wyróżnienia rzeczowe Związku Nauczycielstwa Polskiego dla pamiętników nauczycielskich - weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Logos w Warszawie lub Augustowie

 O ostatecznym podziale nagród zadecyduje Jury powołane przez organizatorów. 

 
Więcej informacji i Regulamin Konkursu zawarto na stronie (https://ssl-kolegia.sgh.waw.pl/pl/KES/struktura/IGS-KES/Strony/pamietniki.aspx?fbclid=IwAR3gDlyhkPnO8BZ-wVl47JjcScWNynpSfTNCRbVeVIv3Ej-dDeidbJR3OZM)